Wiślana Trasa Rowerowa

Wola Zabierzowska

Chcesz wyruszyć w rowerową trasę razem z rodziną? Zapraszam na wycieczkę Wiślaną Trasą Rowerową. Droga w większości biegnie po wale przeciwpowodziowym Wisły, dzięki temu jazda jest bardzo przyjemna i komfortowa. No i przede wszystkim bezpieczna, a to ważny najważniejszy aspekt kiedy ruszasz w trasę z dziećmi. Wprawdzie zdarzają się niewielkie odcinki biegnące drogami publicznymi, ale one również poprowadzone są z dbałością o bezpieczeństwo oraz komfort. Trasa jest malownicza i spokojna, pozwala podziwiać widoki i piękno przyrody. Polecam ją, zwłaszcza jeśli chcecie odpocząć aktywnie i z dala od ruchu samochodowego.
Tutaj znajdziecie szczegółowy opis trasy, mapę oraz ślad gpx: https://narowery.visitmalopolska.pl/wislana-trasa-rowerowa 
Więcej informacji znajdziesz na: www.narowery.visitmalopolska.pl 
Chcesz poznać więcej ciekawych miejsc w Małopolsce?
Odwiedź też www.visitmalopolska.pl 

Poleca: Anna Szafraniec
Miejsca polecane przez bohaterów
Jasiek

Kocham przyrodę i codziennie mam z nią do czynienia.  Pokazuję ludziom jak o nią dbać i co oferuje nam w zamian.

Ania

Jestem przewodniczką i na co dzień odkrywam przed innymi piękno wyjątkowych miejsc. Miejsc, które warto zobaczyć na własne oczy.

Rodzina Mazurków

Uwielbiamy rodzinne podróże i wypady za miasto. Wspólnie odkrywamy to, co przyjazne rodzinie. Znajdujemy miejsca w których można czuć się jak u siebie, a dzieci są w swoim żywiole.

Bartosz i Maja

Smakujemy Małopolskę. I wciąż jesteśmy jej głodni. Podróżujemy po niej by poznawać i odkrywać jej kulinarne tajemnice.

Anna

U mnie wiele kręci się wokół roweru. Więc kiedy tylko znajduję czas z przyjemnością odkrywam Małopolskę i na okrągło szukam dla siebie nowych tras.