Szlak rowerowy wokół Tatr

Nowy Targ

Szukasz długiego szlaku na którym możesz się wyszaleć i bardzo aktywnie spędzić czas? Takiego na którym znajdziesz nie tylko łagodne i widowiskowe odcinki rowerostrady, ale i wymagające podjazdy dla bardziej aktywnych. Polecam szlak rowerowy wokół Tatr. Trasa zapierająca dech w piersiach, w przenośni i dosłownie, jeśli chcesz ją pokonać musisz mieć dobrą kondycję, bo inaczej zadyszka gwarantowana. Chcesz pokonać trasę, a nie żeby to ona Cię pokonała, przygotuj się na to, że włożysz sporo wysiłku w jazdę pod górę, a szlak jest dość długi i wymagający. Oczywiście czekają na nim również spokojniejsze i lżejsze odcinki, dla tych, co chcą stracić dech, ale od widoków. ;)
Więcej informacji: https://www.szlakwokoltatr.eu/  
Więcej informacji znajdziesz na: www.narowery.visitmalopolska.pl 
Chcesz poznać więcej ciekawych miejsc w Małopolsce?
Odwiedź też www.visitmalopolska.pl 

Poleca: Anna Szafraniec
Miejsca polecane przez bohaterów
Jasiek

Kocham przyrodę i codziennie mam z nią do czynienia.  Pokazuję ludziom jak o nią dbać i co oferuje nam w zamian.

Ania

Jestem przewodniczką i na co dzień odkrywam przed innymi piękno wyjątkowych miejsc. Miejsc, które warto zobaczyć na własne oczy.

Rodzina Mazurków

Uwielbiamy rodzinne podróże i wypady za miasto. Wspólnie odkrywamy to, co przyjazne rodzinie. Znajdujemy miejsca w których można czuć się jak u siebie, a dzieci są w swoim żywiole.

Bartosz i Maja

Smakujemy Małopolskę. I wciąż jesteśmy jej głodni. Podróżujemy po niej by poznawać i odkrywać jej kulinarne tajemnice.

Anna

U mnie wiele kręci się wokół roweru. Więc kiedy tylko znajduję czas z przyjemnością odkrywam Małopolskę i na okrągło szukam dla siebie nowych tras.