Szczebel z Przełęczy Glisne

Szczebel, Tenczyn
Szczebel to jeden ze szczytów znajdujących się w Beskidzie Wyspowym. Jednym z najłatwiejszych i najprzyjemniejszych szlaków jakie na niego prowadzą jest szlak zielony biegnący z Przełęczy Glisne. Trasa idealna na wędrówkę z dziećmi. Na szczycie piękne widoki, nie tylko na Beskid Wyspowy, ale także na Tatry. Z myślą o turystach na Szczeblu umieszczono mapę Beskidu Wyspowego, wyznaczono miejsce na ognisko oraz ustawiono drewniane ławy. Około 50 metrów poniżej szczytu, w miejscu z którego startują paralotniarze, przepiękny punkt widokowy z rozległą panoramą.
Miejsca polecane przez bohaterów
Jasiek
Jasiek

Kocham przyrodę i codziennie mam z nią do czynienia.  Pokazuję ludziom jak o nią dbać i co oferuje nam w zamian.

Ania
Ania

Jestem przewodniczką i na co dzień odkrywam przed innymi piękno wyjątkowych miejsc. Miejsc, które warto zobaczyć na własne oczy.

Rodzina Mazurków
Rodzina Mazurków

Uwielbiamy rodzinne podróże i wypady za miasto. Wspólnie odkrywamy to, co przyjazne rodzinie. Znajdujemy miejsca w których można czuć się jak u siebie, a dzieci są w swoim żywiole.

Bartosz i Maja
Bartosz i Maja

Smakujemy Małopolskę. I wciąż jesteśmy jej głodni. Podróżujemy po niej by poznawać i odkrywać jej kulinarne tajemnice.

Anna
Anna

U mnie wiele kręci się wokół roweru. Więc kiedy tylko znajduję czas z przyjemnością odkrywam Małopolskę i na okrągło szukam dla siebie nowych tras.