Ścieżka nad Reglami

Droga pod Reglami

Chcesz wybrać się na szlak ciekawy szlak przez przełęcze? Wybierz się na wycieczkę z Doliny Strążyskiej, przez Czerwoną Przełęcz do Doliny Białego i dalej przez Przełęcz Białego do Kalatówek. Trasa ta poprowadzi Cię przez reglowe dolinki i przełęcze. Po drodze naturalne lasy – buczyny karpackie. Ze skałek na szczycie Sarniej Skały (1377 m) mamy przepiękny widok na północną ścianę Giewontu. Po drodze spotkamy ciekawą roślinność leśną i naskalną. Na trasie można się posilić w Herbaciarni w Dolinie Strążyskiej i w Hotelu Górskim na Kalatówkach.
Chcesz poznać więcej ciekawych miejsc w Małopolsce?
Odwiedź też www.visitmalopolska.pl

Poleca: Jasiek Sabała
Miejsca polecane przez bohaterów
Jasiek

Kocham przyrodę i codziennie mam z nią do czynienia.  Pokazuję ludziom jak o nią dbać i co oferuje nam w zamian.

Ania

Jestem przewodniczką i na co dzień odkrywam przed innymi piękno wyjątkowych miejsc. Miejsc, które warto zobaczyć na własne oczy.

Rodzina Mazurków

Uwielbiamy rodzinne podróże i wypady za miasto. Wspólnie odkrywamy to, co przyjazne rodzinie. Znajdujemy miejsca w których można czuć się jak u siebie, a dzieci są w swoim żywiole.

Bartosz i Maja

Smakujemy Małopolskę. I wciąż jesteśmy jej głodni. Podróżujemy po niej by poznawać i odkrywać jej kulinarne tajemnice.

Anna

U mnie wiele kręci się wokół roweru. Więc kiedy tylko znajduję czas z przyjemnością odkrywam Małopolskę i na okrągło szukam dla siebie nowych tras.