Pstrąg Zawojski

Zawoja

Pstrąga Zawojskiego znajdziecie w uroczym zakątku Zawoi, u podnóża Babiej Góry. Tuż przy potoku jest miejsce, które hołduje tradycji i dba o rozkosze podniebienia. Budynek niepozorny, ale kuchnia świetna. Już trzecie pokolenie rodziny Mazurów hoduje pstrągi źródlane, tęczowe i potokowe. Ryby rosną w warunkach górskich źródeł Skawy, zgodnie z zegarem, narzuconym im przez naturę. Znajdziecie tutaj pstrąga przyrządzanego na rożne sposoby: smażonego, wędzonego, w zalewie octowej. Możecie również skosztować przepysznych rybnych past do chleba i kapitalnej kiełbasy z pstrąga.

Miejsca polecane przez bohaterów
Jasiek

Kocham przyrodę i codziennie mam z nią do czynienia.  Pokazuję ludziom jak o nią dbać i co oferuje nam w zamian.

Ania

Jestem przewodniczką i na co dzień odkrywam przed innymi piękno wyjątkowych miejsc. Miejsc, które warto zobaczyć na własne oczy.

Rodzina Mazurków

Uwielbiamy rodzinne podróże i wypady za miasto. Wspólnie odkrywamy to, co przyjazne rodzinie. Znajdujemy miejsca w których można czuć się jak u siebie, a dzieci są w swoim żywiole.

Bartosz i Maja

Smakujemy Małopolskę. I wciąż jesteśmy jej głodni. Podróżujemy po niej by poznawać i odkrywać jej kulinarne tajemnice.

Anna

U mnie wiele kręci się wokół roweru. Więc kiedy tylko znajduję czas z przyjemnością odkrywam Małopolskę i na okrągło szukam dla siebie nowych tras.