Przytulia, Stryszawa

Stryszawa
Są takie miejsca na ziemi, w których czas się zatrzymał. Jednym z nich jest Przytulia. Na końcu ścieżki, wśród lasów, z przepięknym widokiem na góry. Jedno z najpiękniejszych miejsc, jakie odwiedziłam. A Gospodarze tego miejsca, to przekochane osoby, pomocne, opiekuńcze, dbające o każdy szczegół. Polecamy wszystkim osobą, które chcą naładować się pozytywną energią. Cisza, spokój, piękny, stary klimatyczny dom z widokami na góry, pyszne jedzenie i wspaniali gospodarze, pełni życzliwości dla gości. Można tu zatopić się we własnych myślach i wspaniale odpocząć.
Polecane: Dorota / Kraków
Miejsca polecane przez bohaterów
Jasiek

Kocham przyrodę i codziennie mam z nią do czynienia.  Pokazuję ludziom jak o nią dbać i co oferuje nam w zamian.

Rodzina Mazurków

Uwielbiamy rodzinne podróże i wypady za miasto. Wspólnie odkrywamy to, co przyjazne rodzinie. Znajdujemy miejsca w których można czuć się jak u siebie, a dzieci są w swoim żywiole.

Ania

Jestem przewodniczką i na co dzień odkrywam przed innymi piękno wyjątkowych miejsc. Miejsc, które warto zobaczyć na własne oczy.

Bartosz i Maja

Smakujemy Małopolskę. I wciąż jesteśmy jej głodni. Podróżujemy po niej by poznawać i odkrywać jej kulinarne tajemnice.

Anna

U mnie wiele kręci się wokół roweru. Więc kiedy tylko znajduję czas z przyjemnością odkrywam Małopolskę i na okrągło szukam dla siebie nowych tras.