Pętla północno – wschodnia Małopolska

Niedzica-Zamek

Szukasz długodystansowej wygodnej trasy rowerowej o europejskim standardzie, którą możesz sobie urozmaicać wybierając różne opcje szlaków? Wystarczy, że się nieco pokręcisz po północno-wschodniej Małopolsce, a tam znajdziesz wszystko to, czego szukasz. Łączą się tutaj trasy VeloMałopolska. Pozwoli Ci to na zrobienie pętli lub podróż w różne części Małopolski, w zależności gdzie Cię oczy poniosą, a rower zawiezie.  Moja propozycja to opcja dla zaawansowanych, jeżeli podróżujecie rodzinnie, rozłóżcie wycieczkę na kilka dni. Ten wariant pozwala wrócić do miejsca, z którego zaczęliście podróż. To ok. 100 kilometrowa pętla, którą możesz zrobić łącząc przejazd częścią Wiślanej Trasy Rowerowej, VeloDunajec i VeloMetropolis (EuroVelo4) i VeloRaba. W większości będziesz podróżować asfaltowymi trasami odseparowanymi od ruchu samochodowego lub lokalnymi trasami  o niewielkim natężeniu ruchu. Tylko ok. 9 km odcinek VeloRaba to szuter. Dla każdego znajdzie się tutaj coś miłego.
Więcej informacji znajdziesz na: www.narowery.visitmalopolska.pl 
Chcesz poznać więcej ciekawych miejsc w Małopolsce?
Odwiedź też www.visitmalopolska.pl 

Poleca: Anna Szafraniec
Miejsca polecane przez bohaterów
Jasiek

Kocham przyrodę i codziennie mam z nią do czynienia.  Pokazuję ludziom jak o nią dbać i co oferuje nam w zamian.

Ania

Jestem przewodniczką i na co dzień odkrywam przed innymi piękno wyjątkowych miejsc. Miejsc, które warto zobaczyć na własne oczy.

Rodzina Mazurków

Uwielbiamy rodzinne podróże i wypady za miasto. Wspólnie odkrywamy to, co przyjazne rodzinie. Znajdujemy miejsca w których można czuć się jak u siebie, a dzieci są w swoim żywiole.

Bartosz i Maja

Smakujemy Małopolskę. I wciąż jesteśmy jej głodni. Podróżujemy po niej by poznawać i odkrywać jej kulinarne tajemnice.

Anna

U mnie wiele kręci się wokół roweru. Więc kiedy tylko znajduję czas z przyjemnością odkrywam Małopolskę i na okrągło szukam dla siebie nowych tras.