Mogilany - Las Bronaczowa

Las Bronaczowa

Fanom mocnych wrażeń i szybkiej jazdy polecam 1-godzinną pętlę mtb po lesie Bronaczowa. Startujemy i kończymy przy parkingu leśnym w Głogoczowie przy biwaku (dojazd z Zakopianki). Trasa ta ma urozmaiconą nawierzchnię – od szerokiej szutrówki, po wąskie gruntowe drogi. Na trasie można spotkać trochę kamieni, korzeni, a w okresach opadów deszczu również błota. Podjazdy/zjazdy momentami strome o długości do 1 km. Niektóre odcinki mogą być trudniejsze do przejechania z uwagi na prowadzoną okresowo ścinkę drzew – bywa też, że droga jest zaorana przez pracujący sprzęt. To ciekawa propozycja dla wszystkich tych, którzy chcą pojeździć w terenie, a brak im pary na większe górki. Trasa do przejechania dla każdego i na każdym sprzęcie. 
Więcej informacji znajdziesz na: www.narowery.visitmalopolska.pl 
Chcesz poznać więcej ciekawych miejsc w Małopolsce?
Odwiedź też www.visitmalopolska.pl 

Poleca: Anna Szafraniec
Miejsca polecane przez bohaterów
Jasiek

Kocham przyrodę i codziennie mam z nią do czynienia.  Pokazuję ludziom jak o nią dbać i co oferuje nam w zamian.

Ania

Jestem przewodniczką i na co dzień odkrywam przed innymi piękno wyjątkowych miejsc. Miejsc, które warto zobaczyć na własne oczy.

Rodzina Mazurków

Uwielbiamy rodzinne podróże i wypady za miasto. Wspólnie odkrywamy to, co przyjazne rodzinie. Znajdujemy miejsca w których można czuć się jak u siebie, a dzieci są w swoim żywiole.

Bartosz i Maja

Smakujemy Małopolskę. I wciąż jesteśmy jej głodni. Podróżujemy po niej by poznawać i odkrywać jej kulinarne tajemnice.

Anna

U mnie wiele kręci się wokół roweru. Więc kiedy tylko znajduję czas z przyjemnością odkrywam Małopolskę i na okrągło szukam dla siebie nowych tras.