MELBA

Rynek 14, Krzeszowice

Cukiernia Melba w Krzeszowicach, czyli tradycyjne lody i ciasta. Tradycyjne to znaczy takie jak w domu. Nie wymyślne, nie w nowych aranżacjach smakowych i wizualnych, to nie tak modna patisserie z ciastkami jak biżuteria. Melba jest ciastkarnio-lodziarnią w starym stylu i z dobrym smakiem. Od prostych kruchych ciasteczek z użyciem prawdziwego masła po kilka rodzajów serników, szarlotkę, ciasta makowe, czekoladowe z wiśnią. I oczywiście lody w wielu smakach, również robione "po bożemu". Melba jest firmą rodzinną, działa od 1992 roku i jest dumna ze swoich tradycyjnych receptur. Zajrzyjcie na lody i sernik na rynek do Krzeszowic. Chcesz poznać więcej ciekawych miejsc w Małopolsce? 
Odwiedź też www.visitmalopolska.pl

Miejsca polecane przez bohaterów
Jasiek

Kocham przyrodę i codziennie mam z nią do czynienia.  Pokazuję ludziom jak o nią dbać i co oferuje nam w zamian.

Ania

Jestem przewodniczką i na co dzień odkrywam przed innymi piękno wyjątkowych miejsc. Miejsc, które warto zobaczyć na własne oczy.

Rodzina Mazurków

Uwielbiamy rodzinne podróże i wypady za miasto. Wspólnie odkrywamy to, co przyjazne rodzinie. Znajdujemy miejsca w których można czuć się jak u siebie, a dzieci są w swoim żywiole.

Bartosz i Maja

Smakujemy Małopolskę. I wciąż jesteśmy jej głodni. Podróżujemy po niej by poznawać i odkrywać jej kulinarne tajemnice.

Anna

U mnie wiele kręci się wokół roweru. Więc kiedy tylko znajduję czas z przyjemnością odkrywam Małopolskę i na okrągło szukam dla siebie nowych tras.