Kutrzyca w Beskidzie Wyspowym

Półrzeczki
Niezwykle widokowy szlak wiodący z Półrzeczek wiedzie najpierw wygodną drogą, później lasem i odsłoniętymi polanami oferującymi rozległe widoki na okolicę. "Wisienką na widokowym torcie” natomiast pozostaje ciągle Kutrzyca. Z jednej strony podcięta stromym urwiskiem, z drugiej oferuje bajkowe widoki na Mogielicę, Ostrą, Modyń, Wysoki Wierch, Gorce, Pieniny i Tatry. Strudzeni wędrowcy mogą tam przysiąść na ławeczce czy rozłożyć koc na rozległej polanie wprost stworzonej do dziecięcych harców! Szczegółowy opis szlaku można znaleźć na blogu www.powisinogi.eu.
Polecane: Karolina / Kraków
Miejsca polecane przez bohaterów
Jasiek
Jasiek

Kocham przyrodę i codziennie mam z nią do czynienia.  Pokazuję ludziom jak o nią dbać i co oferuje nam w zamian.

Ania
Ania

Jestem przewodniczką i na co dzień odkrywam przed innymi piękno wyjątkowych miejsc. Miejsc, które warto zobaczyć na własne oczy.

Rodzina Mazurków
Rodzina Mazurków

Uwielbiamy rodzinne podróże i wypady za miasto. Wspólnie odkrywamy to, co przyjazne rodzinie. Znajdujemy miejsca w których można czuć się jak u siebie, a dzieci są w swoim żywiole.

Bartosz i Maja
Bartosz i Maja

Smakujemy Małopolskę. I wciąż jesteśmy jej głodni. Podróżujemy po niej by poznawać i odkrywać jej kulinarne tajemnice.

Anna
Anna

U mnie wiele kręci się wokół roweru. Więc kiedy tylko znajduję czas z przyjemnością odkrywam Małopolskę i na okrągło szukam dla siebie nowych tras.