Jamna - wieś na Pogórzu Rożnowskim

Jamna

Chcesz nieco zwolnić i odpocząć? Odwiedź wieś Jamna – życie tutaj podobno płynie wolniej. Jest to wieś w gminie Zakliczyn, mieszka w niej około 100 mieszkańców.
Będąc w Jamnej po prostu musisz spróbować lokalnych przysmaków, np. otoczaków dunajeckich czyli placuszków z fasoli Jaś. Zwiedzając okolicę wybierz się do bacówki na Jamnej, jest ona jedną z głównych atrakcji i w niej również możesz skosztować różnych przysmaków. Znajdziesz też tutaj drewnianą wieżę widokową z której zobaczysz przepiękne widoki na Pogórza i Beskidy, a przy dobrej widoczności nawet Tatry.
Chcesz poznać więcej ciekawych miejsc w Małopolsce?
Odwiedź też www.visitmalopolska.pl

Poleca: Anna Dąbek
Miejsca polecane przez bohaterów
Jasiek

Kocham przyrodę i codziennie mam z nią do czynienia.  Pokazuję ludziom jak o nią dbać i co oferuje nam w zamian.

Ania

Jestem przewodniczką i na co dzień odkrywam przed innymi piękno wyjątkowych miejsc. Miejsc, które warto zobaczyć na własne oczy.

Rodzina Mazurków

Uwielbiamy rodzinne podróże i wypady za miasto. Wspólnie odkrywamy to, co przyjazne rodzinie. Znajdujemy miejsca w których można czuć się jak u siebie, a dzieci są w swoim żywiole.

Bartosz i Maja

Smakujemy Małopolskę. I wciąż jesteśmy jej głodni. Podróżujemy po niej by poznawać i odkrywać jej kulinarne tajemnice.

Anna

U mnie wiele kręci się wokół roweru. Więc kiedy tylko znajduję czas z przyjemnością odkrywam Małopolskę i na okrągło szukam dla siebie nowych tras.