Górna Chata

Osiedle Holina 406, Ochotnica Górna
Górna Chata Mountains Chalets to magiczne chaty z klimatem położone na dziewiczej polanie wysoko w górach z przepięknym widokiem na całą panoramę Tatr i Gorce. To miejsce gdzie zaznasz ciszy i odpoczniesz od miejskich wrażeń. To prawdziwa osada górska, gdzie nie znajdziesz ulic, samochodów, tylko Ty i natura. Jeśli kochasz góry, piesze wycieczki to miejsce idealne dla Ciebie. Jesteśmy w samym sercu Gorców . Nasza osada położona jest bezpośrednio wysoko w górach więc i dostęp do szlaków turystycznych jest bardzo bliski. Otaczają nas lasy bogate w runo leśne, łąki porośnięte ziołami i górskie potoki. Bliskie sąsiedztwo Gorczańskiego Parku Narodowego wskazuje na czystą i dziką naturę najbliższego otoczenia. Pod samymi chatami mieszkają salamandry plamiste. Ptasi śpiew budzi nas do życia a sarny i jelenie spacerują po łące razem z końmi. Tworząc naszą osadę zadbaliśmy o to by chaty nawiązywały do tradycji regionu ale przede wszystkim by ukazywały własny i nietuzinkowy styl, więc wszystko co w okół stworzyliśmy własnymi rękami tak jak serce nam podpowiadało. Zapraszamy Was do naszej bajki do Górnej Chaty :) Opis i zdjęcia pochodzą ze strony: http://gornachata.blogspot.com. Potwierdzam: tak tam naprawdę jest:)
Polecane: Asia / Kraków
Miejsca polecane przez bohaterów
Jasiek
Jasiek

Kocham przyrodę i codziennie mam z nią do czynienia.  Pokazuję ludziom jak o nią dbać i co oferuje nam w zamian.

Ania
Ania

Jestem przewodniczką i na co dzień odkrywam przed innymi piękno wyjątkowych miejsc. Miejsc, które warto zobaczyć na własne oczy.

Rodzina Mazurków
Rodzina Mazurków

Uwielbiamy rodzinne podróże i wypady za miasto. Wspólnie odkrywamy to, co przyjazne rodzinie. Znajdujemy miejsca w których można czuć się jak u siebie, a dzieci są w swoim żywiole.

Bartosz i Maja
Bartosz i Maja

Smakujemy Małopolskę. I wciąż jesteśmy jej głodni. Podróżujemy po niej by poznawać i odkrywać jej kulinarne tajemnice.

Anna
Anna

U mnie wiele kręci się wokół roweru. Więc kiedy tylko znajduję czas z przyjemnością odkrywam Małopolskę i na okrągło szukam dla siebie nowych tras.