Chata Miłośliwka

Czerniec

Miejsce z tak wspaniałą atmosferą, że od pierwszych minut czujecie się jak w domu z dala od ludzi, w otoczeniu ciszy, spokoju i serdeczności.... do tego zapach świeżo pieczonego chleba i wyjątkowo pysze jedzenie. Gospodarze wkładają dużo serca w troskę o swoich gości, atmosfera domowa i pełna życzliwości. Przepiękne góry wokół, okolica bajkowa, Dunajec, Ochotnica, Gorce, Beskid Sądecki... marzenie :-) Nasze dzieciaki były zachwycone zabawami w stodole, zjazdami na sankach, wycieczką do owiec i kuchnią błotną. Polecamy szczególnie rodzinom z dziećmi, które są tu serdecznie przyjmowane. Z pewnością warto tam zajrzeć! www.chatamilosliwka.blogspot.com

Polecane: Mariusz i Katarzyna / Kraków
Miejsca polecane przez bohaterów
Jasiek

Kocham przyrodę i codziennie mam z nią do czynienia.  Pokazuję ludziom jak o nią dbać i co oferuje nam w zamian.

Rodzina Mazurków

Uwielbiamy rodzinne podróże i wypady za miasto. Wspólnie odkrywamy to, co przyjazne rodzinie. Znajdujemy miejsca w których można czuć się jak u siebie, a dzieci są w swoim żywiole.

Ania

Jestem przewodniczką i na co dzień odkrywam przed innymi piękno wyjątkowych miejsc. Miejsc, które warto zobaczyć na własne oczy.

Bartosz i Maja

Smakujemy Małopolskę. I wciąż jesteśmy jej głodni. Podróżujemy po niej by poznawać i odkrywać jej kulinarne tajemnice.

Anna

U mnie wiele kręci się wokół roweru. Więc kiedy tylko znajduję czas z przyjemnością odkrywam Małopolskę i na okrągło szukam dla siebie nowych tras.