Babia Góra Trails

Babia Góra

Jeśli szukacie miejscówki z oficjalnie przygotowanymi i oznakowanymi trasami typu singletrack -znajdziecie je w Małopolsce. Zapraszam na szlak Babia Góra Trails. W 2020 r. odświeżono tu też trasy freeridowe na zboczu Mosornego Gronia, to ucieszy z pewnością bardziej doświadczonych, bo będą mogli przyjechać na weekendową zabawę i korzystać z działającego wyciągu.  Chcesz bezpiecznie i komfortowo poćwiczyć technikę zjazdową, single idealnie się do tego nadają. Fani podjazdów znajdą tutaj singiel podjazdowy ”Mosorny”, który pnie się w górę, ale dość łagodnie i dzięki temu nadaje się również dla początkujących. Jeśli natomiast jesteście zaawansowani w temacie, możecie tutaj bić rekordy swoich czasów. Godny polecenia jest również dwukierunkowy Tabakowy, którym można ruszyć na wycieczkę na Mędralową. Wracając możecie pokusić się na zjazd ścieżkami Mędralowa - Kamiński – Myśliwski, albo zapuścić się Tabakowym dalej, aż na Słowację i ruszyć na wycieczkę wokół całej Babiej Góry po szutrowych trasach i ścieżkach. Pamiętajcie jednak, że w tej wersji jest to już wycieczka na cały dzień.

Tutaj znajdziecie szczegółowy opis trasy, mapę oraz ślad gpx: https://narowery.visitmalopolska.pl/obiekt/-/poi/babiagoratrail-test 

Więcej informacji znajdziesz na: www.narowery.visitmalopolska.pl Chcesz poznać więcej ciekawych miejsc w Małopolsce? Odwiedź też www.visitmalopolska.pl 

Poleca: Anna Szafraniec
Miejsca polecane przez bohaterów
Jasiek

Kocham przyrodę i codziennie mam z nią do czynienia.  Pokazuję ludziom jak o nią dbać i co oferuje nam w zamian.

Ania

Jestem przewodniczką i na co dzień odkrywam przed innymi piękno wyjątkowych miejsc. Miejsc, które warto zobaczyć na własne oczy.

Rodzina Mazurków

Uwielbiamy rodzinne podróże i wypady za miasto. Wspólnie odkrywamy to, co przyjazne rodzinie. Znajdujemy miejsca w których można czuć się jak u siebie, a dzieci są w swoim żywiole.

Bartosz i Maja

Smakujemy Małopolskę. I wciąż jesteśmy jej głodni. Podróżujemy po niej by poznawać i odkrywać jej kulinarne tajemnice.

Anna

U mnie wiele kręci się wokół roweru. Więc kiedy tylko znajduję czas z przyjemnością odkrywam Małopolskę i na okrągło szukam dla siebie nowych tras.